GLAS OCH KERAMIK / Glas / Rödvinsglas 10234101
nr 1023 4101
Rödvinsglas
5 st, Sent 1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 mars 2016
kl 19:57:00
1/3 23:15:58